PŘESLIČKOVÁ KOUPEL 100g

PŘESLIČKOVÁ KOUPEL 100g

Koupel při písku v ledvinách a kaméncích v měchýři a při prochladnutí měchýře  s křečovými bolestmi, při stresu atd.

Více informací


30,00 Kč vč. DPH

92 zboží na skladě

Při bolestech v zádech nebývají vždy příčinou plotýnky, nebo záněty či opotřebení páteře, ale někdy tlak ledviny, buď patologicky zvětšené nebo tzv. ,,bloudivé'', na okolní nervy, což se ani vždy nepodaří diagnostikovat. Koupele se užívají zpočátku denně, později obden, na doléčení pak 1 - 2krát týdně. Podle potřeby se podává 6 - 16 koupelí v jedné sérii. Koupele uvolňují tlak ledvin a tím odstraňují některé typy bolestí v zádech, ale i některé typy neuroz, duševních depresí, zlepšují sexuální funkce. 


Obsah sáčku dáme do studené vody a necháme namočené min. 10 hodin, po té přivedeme k varu, ale nevaříme, pak  přilejeme do vany. Doba koupání  20 min., neosušit se, mokrý se zabalit a potit se dále v posteli jednu hodinu. Voda musí při koupeli sahat až nad ledviny. Srdce držet nad vodou. Na některé problémy, postačí i jedna jedinná koupel.

Je dobré pít ve vaně horký nálev z přesličky nebo zlatobýlky - z obsahu sáčku přesličky odsypte vrchovatou kávovou lžičku do hrnku a spařte horkou vodou. Nechte 10 min. louhovat.
Řeší: ledviny, ledvinový písek a kameny, prochladnutí měchýře, stres, těžké psychické stavy, gynekologické potíže, zápal plic,

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

adresa