VitaHair, vlasový stimulátor pro muže, 90 tbl.

VitaHair, vlasový stimulátor pro muže, 90 tbl.

"profesionálně na mužské vlasy"

Chcete-li zamezit nadměrnému vypadávání vlasů a podpořit jejich zdraví, pak je přípravek VitaHair s anti-DHT komplexem Vaší trefou do černého.

Více informací


259,00 Kč vč. DPH

5 zboží na skladě

Doplněk stravy VitaHair byl vyvinut speciálně pro muže trpící zvýšeným vypadáváním vlasů. U mužů je nadměrné vypadávání vlasů způsobeno pohlavními hormony, konkrétně testosteronem. Většina plešatějících mužů vykazuje zvýšenou hladinu dihydrotestosteronu (DHT), který způsobuje zkrácení růstové fáze vlasů. Vlasy se stávají křehčími, světlejšími a rychleji vypadávají. Testosteron se ve zvýšené míře váže na buněčné struktury, narušuje jejich energetický metabolismus a oslabuje vlasové váčky. Ty postupně odumírají, dochází k vypadávání vlasů a tvorbě holých míst.
Extrakt z plodu palmičky trpasličí - saw palmetto obsahuje směs liposterolů, triglyceridů a flavonoidů s androgenními vlastnostmi, které se projevují potlačováním syntézy DHT. Zelený čaj napomáhá ke zklidnění podrážděné vlasové pokožky. Kofeinový stimulant je vhodný především pro muže, jejichž vlasové kořínky jsou citlivé na mužský hormon. Pivovarské kvasnice svým složením podporují výživu a zdravý vývoj vlasů, jsou bohatým zdrojem vitamínů skupiny B, esenciálních aminokyselin a chromu. Niacin podporuje krevní oběh ve vlasové pokožce. Vitamín B6, stejně jako kyselina pantothenová (vitamín B5), napomáhá zamezovat vypadávání vlasů. Zinek, důležitý antioxidant, hraje významnou roli v metabolismu rychle se obnovujících buněk kůže a sliznic. Přirozeně zíkaný extrakt z lnu a ze slupek a semínek vinných hroznů působí pozitivně na růst vlasových folikulů a stimuluje růstovou fázi vlasů. Přírodní výtažky přípravku VitaHair napomáhají regeneraci vlasové pokožky a zlepšují pevnost a pružnost vlasů, podílí se také na podpoře zdraví prostaty.
Díky obsažené aktivní látce beta-sitosterol je VitaHair účinnou pomocí pro muže v prevenci potíží s prostatou.

 

   

 

  VitaHair  
   SLOŽENÍ hmot./tbl. %DDD  
   SAW PALMETTO (extrakt 4:1) 120 mg *  
   LNĚNÁ SEMÍNKA (extrakt) 150 mg *  
   ZELENÝ ČAJ (extrakt) 100 mg *  
   KOPŘIVA DVOUDOMÁ (extrakt) 75 mg *  
   SLIVOŇ AFRICKÁ (extrakt 4:1) 25 mg *  
   DÝŇOVÁ SEMÍNKA (extrakt) 20 mg *  
  SEMÍNKA VINNÝCH HROZNŮ (extrakt) 15 mg *  
   PIVOVARSKÉ KVASNICE (extrakt) 10 mg *  
   NIACIN 20 mg 111,1  
   ZINEK 15 mg 150  
   VITAMIN B6 10 mg 714  
   KYS. PANTOTHENOVÁ 10 mg 166,6  
   VITAMIN B1 1,5 mg 107,1  
   PŘÍDATNÉ LÁTKY      
  oxid zinečnatý; plnidlo: fosforečnan vápenatý E341, pojiva: mikrokrystalická celulóza E460, kyselina stearová E570, látky protispékavé: karboxymetylcelulóza E468, oxid křemičitý E551, látky zvlhčující: stearan hořečnatý E470b, křemičitan hořečnatý E553a, povrch tablety: šelak E904  
   
   
   
   

 

1 tableta denně, tabletu spolkněte celou a zapijte tekutinou.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

adresa