CAMELUSIN 30 tobolek

CAMELUSIN 30 tobolek

Doplněk stravy Camelusin® byl vyvíjen po dobu šesti let ve spolupráci s mnoha odborníky.

Více informací


198,00 Kč vč. DPH

 

Doplněk stravy Camelusin® byl vyvíjen po dobu šesti let ve spolupráci s mnoha odborníky a byl cíleně testován uživateli, kteří měli srdeční a cévní problémy, diabates a kožní choroby, nemoci zažívacího traktu a pohybového ústrojí jako doplněk konzervativní léčby. Je známo, že příroda nám poskytuje na každou nemoc i podpůrné prostředky pro její alternativní léčbu. Nám je nabídla ve formě využití tuku pštrosa afrického. Pštrosí tuk, z něhož je doplněk stravy Camelusin® vyroben se v současnosti využívá v alternativní medicíně.

Rada pro Vás

Pro vyzkoušení Camelusinu - kapsle Vám velmi doporučujeme objednat dvě balení. A to z toho důvodu, že účinné látky se Ve vašem organismu projeví po měsíci užívání.
Hodně zdraví

Lidé využívají dary přírody v medicíně již tisíce let. Dnes se tomuto přístupu říká alternativní medicína. Přírodní, tedy nechemicky vytvořený doplňek stravy může být i pro vás alternativou. Obecně je tělem mnohem lépe přijímány než syntetické preparáty. Camelusin je 100% přírodní produkt využívající léčivých a hojivých vlastností tuku pštrosa afrického. Nevyznačuje se žádnými nepříjemnými vedlejšími účinky. Odstraní z těla škodlivé látky, pomůže urychlit regeneraci vyčerpaného organismu. Není to žádný zázračný všelék, ale doplněk stravy obsahující nenasycené mastné kyseliny a léčivé látky, jejichž příznivý účinek se projeví v těle zhruba po měsíci užívání. Proto se doporučuje brát Camelusin alespoň dva měsíce.

Camelusin je testovaný preparát vyvinutý odborníky

Příznivě působí především při léčbě cukrovky, při kardiovaskulárních poruchách srdce a oběhového systému, bércových vředech, ale i při potížích se slinivkou, jako podpůrný prostředek po mozkových příhodách a nádorech.

Zvláště při nevlídném počasí, nedostatku sluníčka a celkové únavě je dobré podpořit svůj imunitní systém. Jako prevence a ke zvýšení obranyschopnosti je dostačující užívat Camelusin 2 měsíce jedenkrát za rok.

Více na www.camelusin.cz  ..... je zde i diskuze

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

děti a těhotné ženy 1 kapsle večer
cukrovka 1 kapsle večer
při píchání inzulínu 2 kapsle – 1 ráno, 1 večer (déle jak 3 měsíce)
imunita 1 kapsle večer
cirhóza jater 2 kapsle večer
srdce, cévy 1 kapsle večer
záněty 1 kapsle večer
vleklé záněty 2 kapsle – 1 ráno, 1 večer
bércové vředy 1-2 kapsle večer
žaludeční vředy 2 kapsle večer
mozkové příhody 2 kapsle – 1 ráno, 1 večer
problémy s páteří 2 kapsle večer
nádory, rakovina 2 - 3 kapsle dle závažnosti
močové problémy, ledviny 2 kapsle večer
prevence

1 kapsle večer – 2 měsíce jednou za rok

 

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

adresa