KOSMÍN při hemeroidech 25ml

KOSMÍN při hemeroidech 25ml
  • svíravé a protizánětlivé vlastnosti 
  • zklidnění podrážděné kůže

 

Více informací


65,00 Kč vč. DPH

8 zboží na skladě

Bylinný emulgel s rostlinnými extrakty je moderní aplikační formou umožňující snadné vstřebávání účinných látek. Snadno se roztírá, příjemně chladí a nezanechává mastný film na pokožce. Přidané rostlinné silice mají  svíravé a protizánětlivé vlastnosti. Emulgel neobsahuje barviva ani perfemace a snižuje tak riziko alergické reakce. 

 

Jírovec maďal (Aesculus hippocastanum)

  • Tento okrasný strom běžně vysazovaný v parcích, známý také pod jménem kaštan koňský, je velmi dobrým zdrojem escinu.
  • Jírovec je jedním z hlavních přestavitelů rostlinné říše v boji proti křečovým žilám. Jeho adstringentní a antiflogistické účinky jsou prospěšné na žíly celého těla. Dochází k zúžení a tonizaci žilních stěn tam, kde byly poškozeny a bolí. Redukuje žilní záněty, otoky a překrvení.

 

 

Dub letní (Quercus robur)

  • Strom s mohutnou korunou. Jeho využití v lidové léčbě je spíše pro jeho zevní účinky, než ty vnitřní. Dubová kůra (borka) poskytuje třísloviny, využívané mimo léčebné účely například na vyčinění kůží.
  • Vnitřně jako účinné adstringens na průjem, hemeroidy, nebo křečové žíly. Dále je možné využití jako kloktadlo při bolestech v krku či do ústních vod, případně aplikace zevně přímo na krvácející dásně či hemeroidy, při omrzlinách a ekzémech. Ve formě mastí se užívá na řezné rány, spáleniny a hemeroidy.

 

Kostival (Symphytum)

 

  • Jeden z nejznámějších a nejpoužívanějších přírodních prostředků lidové medicíny k hojení ran a pohmožděnin. Rostlině je přisuzována schopnost urychlovat hojení zlomenin kostí – odtud pochází název rostliny. Kostivalová mast je známa již od středověku. Účinnými látkami jsou alantoin, pyrolizidinové alkaloidy, třísloviny, steroly, atd.
  • Působí blahodárně na hojení ran, podvrtnutí, namožení svalů či kloubů. Také může být aplikován na rozpraskanou pokožku, případně ke zmenšení otoků. Bylina pomáhá při křečových žilách a vředech, není ovšem vhodné používat na otevřené rány.

Aplikace

Několikrát denně vmasírovat do pokožky konečníku. 

Balení

Neprůhledná plastová tuba se šroubovacím uzávěrem o obsahu 25 ml. 

Skladování

 

Skladujte při teplotě do25 °C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Pozor emulgel nesmí zmrznout!

Upozornění

U lidí s citlivou pokožkou doporučujeme před aplikací ověřit snášenlivost emulgelu vetřením malého množství do kůže.

 

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví České republiky.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

adresa