JINAN TINKTURA KAPKY - 100 ml

JINAN TINKTURA KAPKY -  100 ml

Ke zvýšení mentální výkonnosti - prevence senility, při poruchách krevního oběhu v mozku a tkáních, prevence mozkových příhod

Více informací


117,00 Kč vč. DPH

100 zboží na skladě

Ginkgo Biloba (Jinan dvoulaločnatý) byl v přírodním léčitelství znám již 2800 let před naším letopočtem. Každá tkáň s nedostatečnou výživou, tedy krvení, stárne a odumírá. Extrakt z jinanu má regulační účinky na celý kardiovaskulární aparát. Jinan zabraňuje křečovitým stahům tepen, rozšiřuje cévy, snižuje propustnost kapilár a upravuje jejich tonus. Extrakt jinanu upravuje sebezničující vlastnosti krve, které se projevují shlukováním krevních elementů v mikrocirkulačním řečišti, a tím zlepšuje proudění krve. Byl prokázán přímý vliv jinanu na prokrvování mozku až o 9%. U lidí postižených nedostatečným krvením mozku se po dvou měsících užívání jinanu vrací hodnoty takřka do normálu. Napomáhá řešit problémy při alergiích, zvláště astmatu. Jinan má silnou antioxidační schopnost.

ke zvýšení mentální výkonnosti - prevence senility při poruchách krevního oběhu v mozku a tkáních prevence mozkových příhod ochrana mozkových buněk u pravé migrény, závratí při poruchách krvení nohou, křeče v lýtkách při funkčních i mentálních poruchách potence umožňuje aktivní prožití stáří Podmínky pro dosažení maximálního účinku: Podle klinických studií je výhodnější podání jedné velké dávky denně (až 100 mg), než dávku rozdělit. Pozitivní výsledek lze očekávat přibližně za 4 týdny. Některé studie hovoří o doporučené denní dávce až 200 mg. Pozor: jinan je možné předávkovat!

mentální výkonnost, paměť, cévy, alergie, astma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

adresa